Lokal użytkowy, ul. Królowej Jadwigi 20, Inowrocław, piętro II

Lokal składający się z 1 pomieszczenia o pow. 47,5 m2 i WC o powierzchni 3,8 m2 znajdujący się na 2 piętrze budynku handlowo-usługowo-biurowego przy ul. Królowej Jadwigi 20 w Inowrocławiu. Budynek posiada windę.

Opłaty:
Czynsz najmu: 1 500 zł netto
Ryczałt za media – ok. 700 zł netto (w tym: ogrzewanie, ciepła woda użytkowa, zimna woda użytkowa, kanalizacja, klimatyzacja, należność za gospodarowanie odpadami, utrzymanie części wspólnych budynku, podatek od nieruchomości)
Prąd – wg wskazań licznika

Prezentowana nieruchomość to budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, zlokalizowany  w samym centrum Inowrocławia przy ulicy Królowej Jadwigi 20.

Ulica Królowej Jadwigi jest najpopularniejszym traktem miasta, przy którym znajdują się siedziby wielu instytucji finansowych, hotele, sklepy, poczta, punkty usługowe i gastronomiczne.

Pięciokondygnacyjny budynek, pomimo swojej nowoczesnej formy, w ciekawy sposób nawiązuje do zabytkowej zabudowy głównego deptaka Inowrocławia. Walory architektoniczne i użytkowe biurowca docenione zostały w konkursie  Mister Budownictwa 2007, organizowanym przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Nieruchomość jest połączeniem idealnej lokalizacji z najwyższą jakością wykonania i funkcjonalnością proponowanych powierzchni pod wynajem.

Na uwagę zasługuje nowoczesny i prestiżowy wystrój, zarówno lokali biurowych, jak i pozostałych pomieszczeń.

Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych dzięki podjazdowi oraz wygodnej windzie łączącej poszczególne kondygnacje.

Lokalizacja budynku:

Zdjęcia lokalu:

Close Menu